Munkakör: CRM kampány koordinátor (Központ)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • A Praktiker egy stabil, megbízható magyar munkahely
  • Szerethető és családbarát vállalat vagyunk, családbarát támogatásokkal
  • Kollégáink segítőkészek – egy közösséget alkotunk
  • Kidolgozott betanulási programmal várunk, ahol megismerheted a rendszereinket és folyamatainkat
  • Széleskörű cafeteria elemek közül választhatsz havi juttatási csomagunkban
  • Dolgozói kedvezményt és egyéb dolgozói juttatásokat kaphatsz
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok várnak
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk (pl.: Vezetőtámogató program)
  • Ingyenes jogi, pénzügyi és egészségügyi tanácsadási programunkkal is támogatunk Téged és a családod (Employee Assisstance Program)
  • Rugalmas munkavégzésünk, lesz lehetőséged home office-ban is dolgozni

Milyen feladatok várnak rád

Kampánytervezés és végrehajtás:

  • Éves marketingterv alapján a törzsvásárlói promóciók végrehajtása, létrehozása
  • Kreatív és hatékony javaslattétel törzsvásárlói program promóciójára beleértve az üzeneteket, a csatornákat és az időzítést.
Kreatív anyagok és tartalmak létrehozása:
    • Képek, szöveges tartalmak és egyéb kreatív anyagok készítettése a kampányokhoz Precíz breifelése a grafikai ügynökségnek.
    • Promóciós landing oldalak tervezése és létrehozása
    • A tartalmak ellenőrzése és optimalizálása a különböző online és offline csatornákhoz.
    Online és offline promóciók:
      • Fizetett hirdetések leadása a PPC ügynökségnek.
      • Hirdetések eredményeiből további akció tervek kialakítására tett javaslat
      • Nyomtatott média promóciók tervezése, mint például szórólapok, plakátok és újsághirdetések.
      • Kampányok értékelése és elemzések készítése
      Események és promóciós aktivitások szervezése:
        • Különböző események és promóciók szervezése az üzletekben vagy más helyszíneken.
        • Együttműködés helyi szponzorokkal és partnerekkel az események megvalósítása érdekében.
        Kapcsolattartás és együttműködés:
          • Kapcsolattartás a marketingcsapat többi tagjával és más részlegekkel a koordinált promóciós tevékenységek biztosítása érdekében.
          • Együttműködés a beszerzéssel, értékesítéssel és partnerekkel a promóciós ajánlatok kidolgozásában és megvalósításában.
          Adatok és riportok kezelése:
            • Segít az adatok gyűjtésében és elemzésében a promóciós kampányok teljesítményének felméréséhez.
            • Rendszeresen riportok a vezetőségnek a promóciós tevékenységek eredményeiről és a vásárlói visszajelzésekről.
            "Stabil, megbízható, családbarát és szerethető munkahely vagyunk, ahol minden kolléga a #praktikercsalád tagja."

            • Ha önálló és felelősségteljes munkát szeretnél egy jó csapatban
            • Kreatívitás, elemző gondolkodásmód és figyelem a részletekre
            • Erős szervezőkészség és feladatorientált szemlélet
            • Numerikus jártasság az adatokból származó betekintések értelmezésének képességével
            • Rendelkezel 1-3 év munkatapasztalattal marketing területen
            • Felsőfokú végzettséged van
            • Felhasználói szinten kezeled MS Office programokat
            Előny:
            • Középfokú angol nyelvtudás
            • Van tapasztalatod online és offline marketing területen is

            Jelentkezésem elküldésével hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a Praktiker Kft. az adatkezelési tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel kezelje.