Szeged

Eladó Szerszám osztály

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható, magyar vállalat vagyunk
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák – egy közösséget alkotunk
  • Alapbér + prémium rendszer (havi, éves és leltárprémium) + cafeteria
  • Szombati munkavégzés esetén 50%-os, vasárnapi munkavégzés esetén 100%-os pótlékot biztosítunk
  •  Ajánlási bónuszban részesülhetsz, új dolgozó ajánlásáért
  •  Dolgozói kedvezményt és egyéb dolgozói juttatásokban részesülhetsz
  • Fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk
  • Targoncavezetői tanfolyamon való részvétel lehetősége
  • Ingyenes jogi, pénzügyi és egészségügyi tanácsadással támogatunk (EAP program)

Milyen feladatok várnak rád?

  • Az osztályon található árucikkekkel kapcsolatban teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vevők számára
  • Ártáblák, árcímkék aktualizálása
  • Akcióváltások előkészítésében való aktív közreműködés
  • Vevőrendelések felvétele
  • Áruk kihelyezése

Nálunk a helyed, ha magadra ismersz

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors gondolkodás, problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság
Előny:
  • Targonca OKJ-s bizonyítvány és jogosítvány (3312, 3324)
  • Adott szakterületen, kereskedelemben szerzett tapasztalat
Terület: Áruházi munkatárs Helyszín: Szeged

Jelentkezésem elküldésével hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a Praktiker Kft. az adatkezelési tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel kezelje.

Regisztrálj és találd meg álmaid állását!

Ha még nem találtad meg a számodra ideális pozíciót, ne csüggedj! Regisztrálj karrier oldalunkon, hogy elsőként értesülhess az új, izgalmas pozíciókról, amint elérhetővé válnak. Ne maradj le, hiszen számos izgalmas munkakör vár rád egy lendületes és inspiráló környezetben!

Tovább

Gyakori kérdések

Mindenki, aki rendelkezik a szükséges képesítéssel és megfelel a munkakör követelményeinek.
Teljes munkaidős, részmunkaidős és gyakornoki pozíciók.
A jelentkezés a karrier oldalunkon keresztül történik. Keresd meg a megfelelő pozíciót, és töltsd ki az online jelentkezési űrlapot.
Általában 1-2 héten belül válaszolunk a jelentkezésekre.
Lehetőség van telefonos, online és személyes interjúkra is, pozíciótól függően.
Ismerd meg a cégünket és a pozíció részleteit. Legyél készen arra, hogy beszélj a tapasztalataidról és arról, miért szeretnél a Praktikernél dolgozni.
Számos képzési programunk van, amelyek segítenek a szakmai fejlődésben és a karrier előrehaladásában.
Versenyképes fizetés, egészségügyi juttatások, dolgozói kedvezmények és még sok más.
Bizonyos pozíciók esetében van lehetőség távmunkára, a részletekről az adott álláshirdetésben tájékozódhatsz.
Lépj kapcsolatba velünk a jobhu@praktiker.hu email címen és mond el milyen problémát tapasztaltál.