Munkakör: Áruházvezető (Központ)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható, magyar vállalat vagyunk
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák – egy közösséget alkotunk
  • Változatos, kihívásokkal teli, kreatív feladatok várnak
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség vár
  • Szerethető munkahely vagyunk
  • Employee Assistance programmal támogatunk

Milyen feladatok várnak rád

  • szívesen koordinálsz áruházi kereskedelmi folyamatokat
  • kihívásnak érzed az értékesítési célok megvalósítását, meghatározott értékesítési tervek alapján
  • nem riadsz meg az aktív kapcsolattartástól a beszállítókkal, törzsvásárlókkal, ügyfelekkel és központi osztályokkal
  • optimálisan gazdálkodsz a készletekkel
  • figyelsz az áruházak megjelenésére
  • jól, és hatékonyan szervezed az áruházi csapatot, továbbá remekül gazdálkodsz az emberi erőforrásokkal
  • képes vagy motiválni és fejleszteni a munkatársakat, és vevőközpontúan vezetni őket

  • Rendelkezz minimum középfokú szakirányú végzettséggel
  • Legyen legalább 3-5 éves vezetői tapasztalatod kereskedelmi szektorban
  • Legyél határozott, proaktív, találd meg a közös hangot az emberekkel, továbbá rugalmas és mobilis
  • Legyen kiváló szervező- és problémamegoldó készséged
  • Német vagy angol nyelv ismerete előny
  • Rendelkezz „B” kategóriás jogosítvánnyal