Munkakör: Munkaügyi koordinátor (Központ)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható, biztos munkahely vagyunk
  • Használhatod a kreativitásod, nem monoton a munkavégzés
  • Családias, barátságos csapatok, segítőkész, együttműködő kollégák
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Tervezhető a munkaidő
  • Továbbképzések
  • Lehetőség kedvezményes sportbérlet vásárlására

Milyen feladatok várnak rád

  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos feladatok elvégzése a vonatkozó törvényi előírásoknak megfelelően
  • Bérszámfejtéshez szükséges dokumentumok begyűjtése, előkészítése és továbbítása a bérszámfejtő cégnek
  • Személyügyi adminisztráció napra készen tartása, változások rögzítése rendszerben
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • Üzemi balesetekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Folyamatos együttműködés az áruházi HR Munkatársakkal és a külsős bérszámfejtő céggel
  • Nyilvántartások vezetése, karbantartása
  • Riportok készítése
  • A munkavállalók munkaügyi kérdésekben segítése
  • HR projektekben aktív részvétel

  • Minimum középfokú végzettséged van
  • Van 1-3 éves releváns tapasztalatod (HR, Munkaügy)
  • Naprakészek a munkaügyi ismereteid
  • Felhasználói szinten kezeled a számítógépet
  • Talpraesett és precíz vagy, továbbá nem okoznak gondot az adminisztratív feladatok