Munkakör: Rendszergazda (Központ)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható, magyar vállalat vagyunk
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák – egy közösséget alkotunk
  • Változatos, kihívásokkal teli, kreatív feladatok várnak
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség vár
  • Szerethető munkahely vagyunk
  • Employee Assistance programmal támogatunk

Milyen feladatok várnak rád

  • Alkalmazod a tapasztalataidat Active Directory, Exchange, Sharepoint és Lync szolgáltatások területén (Incidenskezelés, problémamegoldás, változáskezelés)
  • SCOM, SCCM, SCVMM rendszerfelügyeleti rendszerek üzemeltetése
  • Támogatod a Hyper-V virtualizációs rendszert
  • Részt veszel az IT csapat munkájában, mely ~ 100 szerver üzemeltetését jelenti,
  • Támogatod a felhasználókat – távolról és személyesen

  • Van szakirányú végzettséged
  • Rendelkezel minimum 2 éves szerverüzemeltetésben szerzett tapasztalattal
    (Windows kliensek és szerverek [Windows 2012, Active Directory, SCCM, SCVMM, SCOM]
  • Erős a MSSQL tudásod (adminisztráció, T-SQL)
  • Jó a problémamegoldó készséged
  • Szívesen dolgozol önállóan is
  • Legalább középfokú az angol nyelvtudásod

Előny:

  • Rendelkezel MCP vizsgákkal
  • Ismered az AS400-t, SAP-t
  • Van „B” kategóriás jogosítványod