Munkakör: Áruházvezető-helyettes (Győr)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható, biztos munkahely vagyunk
  • Használhatod a kreativitásod, nem monoton a munkavégzés
  • Családias, barátságos csapatok, segítőkész, együttműködő kollégák
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Tervezhető a munkaidő
  • Employee Assistance – „Számíthatsz ránk” programmal támogatunk

Milyen feladatok várnak rád

  • áruházi kereskedelmi folyamatok koordinálása,
  • értékesítési célok megvalósítása meghatározott értékesítési tervek alapján,
  • aktív kapcsolattartás a beszállítókkal, törzsvásárlókkal, ügyfelekkel és központi osztályokkal
  • készletekkel való optimális gazdálkodás
  • áruház megjelenésére való odafigyelés
  • áruházi csapat hatékony szervezése
  • kollégák fejlesztése és motiválása

  • Rendelkezz minimum középfokú szakirányú végzettséggel
  • Legyen legalább 3-5 éves tapasztalatod kereskedelmi szektorban
  • Legyél határozott, proaktív, találd meg a közös hangot az emberekkel, továbbá rugalmas és mobilis
  • Rendelkezz „B” kategóriás jogosítvánnyal

Előnyödre szolgálhat:

  • Vezetői munkakörben szerzett tapasztalat