Munkakör: Kiemelt területvezető (Kecskemét)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható, magyar vállalat vagyunk
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák – egy közösséget alkotunk
  • Alapbér + prémium rendszer (havi, éves és leltárprémium) + Cafeteria
  • Vasárnapi munkavégzés esetén 100% pótlékot biztosítunk
  • Ajánlási bónuszban részesülhetsz, új dolgozó ajánlásáért
  • Dolgozói kedvezményt és egyéb dolgozói juttatásokban részesülhetsz
  • Szakmai képzéseken való részvétel lehetősége (targoncavezetői és számítógépes tanfolyam)
  • Ingyenes jogi, pénzügyi és egészségügyi tanácsadással támogatunk
  • Fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk

Milyen feladatok várnak rád

  • Az áruházvezető és áruházvezető-helyettes távollétében felelős az áruház üzemeltetéséért
  • Az áruházvezetéssel együtt felelős a cég stratégiájának megvalósításáért a területéhez tartozó osztályokon
  • Az áruházvezetés által jóváhagyott feladatok kiosztása a munkatársak részére a határidők szigorú betartásával és betartatásával
  • A területéhez tartozó munkavállalók napi feladatainak meghatározása, a végrehajtás folyamatos ellenőrzése
  • Felelős a termékek kihelyezése során a munka-, baleset- és tűzvédelmi előírások szigorú betartásáért és betartatásáért
  • Területéhez tartozó dolgozókra vonatkozóan a munkaidő-beosztási javaslat elkészítése
  • A területéhez tartozó alkalmazottak szakismeretének és a vásárlókkal szembeni magatartásának (tanácsadás, eladás) folyamatos fejlesztése és ellenőrzése
  • LEAN szemlélet elsajátítása és gyakorlati alkalmazása

  • Középfokú végzettség
  • Kereskedelemben szerzett hasonló tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozottság, önálló munkavégzés
  • Gyors gondolkodás, problémamegoldó képesség