Központ

HR Specialista

A Praktiker az egyik legismertebb, komoly hagyományokkal rendelkező barkácsáruház.

A magyar barkácspiac meghatározó, országos hálózattal rendelkező szereplője. 1988 óta van jelen a hazánkban, 2016 óta a Wallis Csoport tagjaként százszázalékos magyar tulajdonban, stabil pénzügyi háttérrel, évről évre meghatározó piaci részesedéssel.

A vállalat 21 áruházat, valamint egy kiemelkedő márkaismertséggel és forgalommal rendelkező online shopot működtet Magyarországon. Üzleteinknek összterülete országszerte nagyságrendileg 130 ezer négyzetméter, munkatársaink száma közel 1,5 ezer fő.

Fontosnak tartja. hogy a gyors és személyre szabott választ adjon az otthonokkal kapcsolatos igényekre.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Cafeteria ügyintézés, kapcsolattartás a szolgáltatóval és munkavállalókkal
  • Iskolakezdési támogatás kezelése
  • Magánegészségügyi szolgáltatások adatszolgáltatása és kapcsolattartás
  • Teljesítményértékelési rendszer bevezetésének és működtetésének támogatása
  • Önkiszolgáló HR funkciók támogatása
  • Üzemi balesetek teljeskörű ügyintézése
  • Kismamák anyasági ellátásához kapcsolódó teljeskörű ügyintézés
  • Belső szabályzatok készítése, frissítése és végrehajtásuk támogatása
  • HR jogszabályváltozások nyomon követése és intézkedések kezdeményezése
  • Havi zárásban, bérszámfejtés előkészítésében és ellenőrzésében való közreműködés, külső bérszámfejtéssel való kapcsolattartás
  • Időszakos HR riportok és adatelemzések készítése és frissítése
  • Részvétel HR stratégiai projektekben, fejlesztési javaslatok tétele
  • HRBP kollégák támogatása tanácsadással
  • Céges kommunikáció támogatása a munkavállalók felé
  • Külső munkaerő igénylésének támogatása

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (kiemelkedő Excel ismeret)
  • Koordinálási képesség, hatékony problémamegoldás és proaktivitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Adatalapú gondolkodás
  • Talpraesett és precíz, nem okoz gondot az adminisztratív feladatok ellátása

Előny:

  • SAP HR törzs ismerete
  • Bérprogram magabiztos használata
  • Munkaidőnyilvántartó rendszerben szerzett tapasztalat
  • Cafeteria ügyviteli program ismerete
  • Teljesítményértékelési rendszer bevezetésében, működtetésében és kiértékelésében való tapasztalat
Terület: Központi munkatárs Helyszín: Központ

Jelentkezésem elküldésével hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a Praktiker Kft. az adatkezelési tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel kezelje.

Regisztrálj és találd meg álmaid állását!

Ha még nem találtad meg a számodra ideális pozíciót, ne csüggedj! Regisztrálj karrier oldalunkon, hogy elsőként értesülhess az új, izgalmas pozíciókról, amint elérhetővé válnak. Ne maradj le, hiszen számos izgalmas munkakör vár rád egy lendületes és inspiráló környezetben!

Tovább

Gyakori kérdések

Mindenki, aki rendelkezik a szükséges képesítéssel és megfelel a munkakör követelményeinek.
Teljes munkaidős, részmunkaidős és gyakornoki pozíciók.
A jelentkezés a karrier oldalunkon keresztül történik. Keresd meg a megfelelő pozíciót, és töltsd ki az online jelentkezési űrlapot.
Általában 1-2 héten belül válaszolunk a jelentkezésekre.
Lehetőség van telefonos, online és személyes interjúkra is, pozíciótól függően.
Ismerd meg a cégünket és a pozíció részleteit. Legyél készen arra, hogy beszélj a tapasztalataidról és arról, miért szeretnél a Praktikernél dolgozni.
Számos képzési programunk van, amelyek segítenek a szakmai fejlődésben és a karrier előrehaladásában.
Versenyképes fizetés, egészségügyi juttatások, dolgozói kedvezmények és még sok más.
Bizonyos pozíciók esetében van lehetőség távmunkára, a részletekről az adott álláshirdetésben tájékozódhatsz.
Lépj kapcsolatba velünk a jobhu@praktiker.hu email címen és mond el milyen problémát tapasztaltál.