Bp

Árufeltöltő (budapesti régió változó munkavégzés)

  • Stabil, megbízható, szerethető és családbarát, magyar vállalat vagyunk, családbarát intézkedésekkel
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák – egy közösséget alkotunk
  • Egy jól kidolgozott onboarding / betanulási programmal várunk, ahol megismerheted a rendszereinket és a termékeinket
  • Az alapbéren felül van + prémium rendszer (havi, éves) és széleskörű cafeteria juttatás
  • Ajánlási bónuszban is részesülhetsz, ha új kollégával bővíted a csapatunk
  • Dolgozói kedvezményt és egyéb dolgozói juttatásokat kaphatsz
  • Targoncavezetői tanfolyamon való részvétel lehetősége adott, így is fejlődhetsz
  • Ingyenes jogi, pénzügyi és egészségügyi tanácsadási programunkkal is támogatunk Téged és a családod (Munkavállaló Támogató Program)
  • Utazási támogatás: budapesti tömegközlekedési jegy, bérlet térítése

Milyen feladatok várnak rád?

  • A termékek eladótérbe történő eljuttatása
  • A termékek szakszerű elrendezése, a polcok  rendben tartása
  • Ártáblák, címkék cseréje, aktualizálása
  • Akcióváltások előkészítésében való aktív közreműködés
  • Az áruházi felépítmények összeállításában való aktív részvétel

  • Megbízhatóság, precizitás jellemez
  • Gyors gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség

Munkavégzés helyszíne: változó munkavégzéssel a hat budapesti régióhoz tartozó Praktiker áruházban

Terület: Áruházi munkatárs Helyszín: Bp

Jelentkezésem elküldésével hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a Praktiker Kft. az adatkezelési tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel kezelje.

Regisztrálj és találd meg álmaid állását!

Ha még nem találtad meg a számodra ideális pozíciót, ne csüggedj! Regisztrálj karrier oldalunkon, hogy elsőként értesülhess az új, izgalmas pozíciókról, amint elérhetővé válnak. Ne maradj le, hiszen számos izgalmas munkakör vár rád egy lendületes és inspiráló környezetben!

Tovább

Gyakori kérdések

Mindenki, aki rendelkezik a szükséges képesítéssel és megfelel a munkakör követelményeinek.
Teljes munkaidős, részmunkaidős és gyakornoki pozíciók.
A jelentkezés a karrier oldalunkon keresztül történik. Keresd meg a megfelelő pozíciót, és töltsd ki az online jelentkezési űrlapot.
Általában 1-2 héten belül válaszolunk a jelentkezésekre.
Lehetőség van telefonos, online és személyes interjúkra is, pozíciótól függően.
Ismerd meg a cégünket és a pozíció részleteit. Legyél készen arra, hogy beszélj a tapasztalataidról és arról, miért szeretnél a Praktikernél dolgozni.
Számos képzési programunk van, amelyek segítenek a szakmai fejlődésben és a karrier előrehaladásában.
Versenyképes fizetés, egészségügyi juttatások, dolgozói kedvezmények és még sok más.
Bizonyos pozíciók esetében van lehetőség távmunkára, a részletekről az adott álláshirdetésben tájékozódhatsz.
Lépj kapcsolatba velünk a jobhu@praktiker.hu email címen és mond el milyen problémát tapasztaltál.