Debrecen

Árumozgatási csoportvezető

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható, magyar vállalat vagyunk
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák – egy közösséget alkotunk
  • Alapbér + prémium rendszer (havi, éves és leltárprémium) + cafeteria
  • Ajánlási bónuszban részesülhetsz új dolgozó ajánlásáért
  • Dolgozói kedvezményt és egyéb dolgozói juttatásokban
  • Ingyenes jogi, pénzügyi és egészségügyi tanácsadással támogatunk (EAP program)

Milyen feladatok várnak rád?

  • Árukitöltési folyamatok irányítása.
  • Az áruházvezetés által delegált feladatok elvégzése, annak felügyelete és ellenőrzése
  • A területhez tartozó munkatársak napi feladatainak meghatározása, összefogása
  • Felelősség a termékek kihelyezése során a munka-, baleset- és tűzvédelmi előírások szigorú betartásáért és betartatásáért
  • A logisztikai terület rendjének és a használt eszközök tisztaságának biztosítása
  • Az átvett áru osztályokra történő minél előbbi eljuttatása és nyomonkövetése, ennek érdekében szoros együttműködés az értékesítést végző területek vezetőivel
  • A területhez tartozó munkatársakra vonatkozóan a munkaidő-beosztási javaslat elkészítése
  • LEAN szemlélet elsajátítása és gyakorlati alkalmazása

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Jó kommunikációs készséged van
  • Határozottság, önálló munkavégzés jellemez
  • Jó problémamegoldó képességed van
Terület: Áruházi munkatárs Helyszín: Debrecen

Jelentkezésem elküldésével hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a Praktiker Kft. az adatkezelési tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel kezelje.

Regisztrálj és találd meg álmaid állását!

Ha még nem találtad meg a számodra ideális pozíciót, ne csüggedj! Regisztrálj karrier oldalunkon, hogy elsőként értesülhess az új, izgalmas pozíciókról, amint elérhetővé válnak. Ne maradj le, hiszen számos izgalmas munkakör vár rád egy lendületes és inspiráló környezetben!

Tovább

Gyakori kérdések

Mindenki, aki rendelkezik a szükséges képesítéssel és megfelel a munkakör követelményeinek.
Teljes munkaidős, részmunkaidős és gyakornoki pozíciók.
A jelentkezés a karrier oldalunkon keresztül történik. Keresd meg a megfelelő pozíciót, és töltsd ki az online jelentkezési űrlapot.
Általában 1-2 héten belül válaszolunk a jelentkezésekre.
Lehetőség van telefonos, online és személyes interjúkra is, pozíciótól függően.
Ismerd meg a cégünket és a pozíció részleteit. Legyél készen arra, hogy beszélj a tapasztalataidról és arról, miért szeretnél a Praktikernél dolgozni.
Számos képzési programunk van, amelyek segítenek a szakmai fejlődésben és a karrier előrehaladásában.
Versenyképes fizetés, egészségügyi juttatások, dolgozói kedvezmények és még sok más.
Bizonyos pozíciók esetében van lehetőség távmunkára, a részletekről az adott álláshirdetésben tájékozódhatsz.
Lépj kapcsolatba velünk a jobhu@praktiker.hu email címen és mond el milyen problémát tapasztaltál.