Munkakör: Áruösszekészítő (Budapest M3)

  • Stabil, megbízható, szerethető és családbarát, magyar vállalat vagyunk, családbarát intézkedésekkel
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák – egy közösséget alkotunk
  • Egy jól kidolgozott onboarding / betanulási programmal várunk, ahol megismerheted a rendszereinket és a termékeinket
  • Az alapbéren felül van + prémium rendszer és széleskörű cafeteria juttatás
  • Szombati munkavégzés esetén 50%, vasárnapi munkavégzés esetén 100% pótlékot biztosítunk
  • Ajánlási bónuszban is részesülhetsz, ha új kollégával bővíted a csapatunk
  • Dolgozói kedvezményt és egyéb dolgozói juttatásokat kaphatsz
  • Fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk
  • Targoncavezetői tanfolyamon való részvétel lehetősége adott, így is fejlődhetsz
  • Ingyenes jogi, pénzügyi és egészségügyi tanácsadási programunkkal is támogatunk Téged és a családod (Munkavállaló Támogató Program)
  • Buszjáratot biztosítunk a munkába járásodhoz

Milyen feladatok várnak rád

  • Áru megrendelés alapján való összekészítése és csomagolása, azok készlet és minőség ellenőrzése
  • Belső logisztikai feladatok ellátása (Göngyölegkezelés, komissiózás)
  • Dokumentumok kezelése és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Anyagmozgatás az áruház és a mellette lévő webraktár területén
  • Munkaterület rendben és tisztán tartása
  • Aktív részvétel az éves leltárban és árukiadásban
  • Összekészített megrendelések átadása vásárló részére
  • Részvétel a logisztikai folyamatok hatékony működésének fejlesztésében
" Stabil és megbízható vállalat vagyunk, ahol minden kolléga a #PRAKTIKERCSALÁD tagja."

  • Logikus gondolkodás és rendszerezettség jellemez
  • Precízen és pontosan végzed munkádat
  • Fizikailag terhelhető vagy
  • Lelkiismeretesen és rugalmasan állsz munkádhoz

Előny:

  • Targoncavezetői jogosítvány (3313)
  • Komissiózásban, raktári területen szerzett tapasztalat

Jelentkezésem elküldésével hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a Praktiker Kft. az adatkezelési tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel kezelje.