Munkakör: Tranzit Key Account Manager (Központ)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható magyar vállalat vagyunk
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák
  • Változatos, kihívásokkal teli kreatív feladatok várnak
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Szerethető és Családbarát munkahely vagyunk
  • Employee Assistance programmal támogatunk

Milyen feladatok várnak rád

  • A vevőkör kiépítése kivitelezőkkel, beruházókkal
  • Projektek, pályázatok kidolgozása, termékeinek biztosítása, nyomon követése
  • Igényfelmérések alapján egyedi árajánlatok készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • Szaktanácsadás partnereink, vevőink részére
  • A vevők folyamatos látogatása, igényeik teljes körű kezelése
  • Piaci változások, trendek folyamatos figyelemmel kísérése
  • Együttműködés a központi osztályokkal
"Stabil és megbízható vállalat vagyunk, ahol minden kolléga a #PRAKTIKERCSALÁD tagja"

  • Építőipari alapanyagokat forgalmazó cégeknél jelentős szakmai tapasztalatod van
  • Kivitelezői és beruházói körökben nagy az ismeretséged
  • Képes vagy nagy projekteket megszerezni
  • Jelentős tudásod van az építőiparban vagy építőanyag kereskedelemben
  • Megfelelő termékismerettel rendelkezel
  • Értékesítés- és vevőorientált a gondolkodásmódod
  • Magabiztosan kezeld az MS Office programokat (Word, Excel, Outlook)
  • Önálló vagy de szívesen dolgozol csapatban is
  • Megbízható és rugalmas vagy
  • Jó a kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed továbbá kreatív problémamegoldás jellemez
  • Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • Társalgási szinten beszélsz angolul

Előny:

  • SAP felhasználói szintű ismeret

Jelentkezésem elküldésével hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a Praktiker Kft. az adatkezelési tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel kezelje.