Munkakör: Energetikai projektmenedzser (Központ)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható magyar munkahely vagyunk
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok várnak
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Szerethető és Családbarát munkahely vagyunk
  • Employee Assistance programmal támogatunk

Milyen feladatok várnak rád

  • Áruházak fogyasztási adatainak rögzítése és ellenőrzése
  • Energetikai ügyek intézése
  • Kapcsolattartás a közüzemi szolgáltatókkal
  • Energetikai tenderek lebonyolítása
  • Megváltozott jogszabályok nyomon követése és ezzel kapcsolatos szükséges intézkedések meghozatala
  • Beruházási támogatások figyelése
  • Energetikához kapcsolódó működési engedéllyel összefüggő hatósági ügyek intézése (pontforrás engedély, vízjogi üzemeltetési engedély, légszennyezettség bejelentés stb.)

  • Van felsőfokú vagy szakirányú végzettséged
  • 1-3 éves épületüzemeltetési tapasztalattal rendelkezel
  • Naprakész energetikai alapismereteid vannak
  • Magabiztosan kezeled a táblázatkezelő programot
  • Rendelkezel erős multitasking képességgel
  • Precíz és pontos munkavégzés jellemez
  • Önálló és talpraesett vagy
  • Társalgási szinten beszélsz angolul