Munkakör: Junior HR kontroller (Központ)

Miért jó nálunk dolgozni?

Miért jó nálunk…

  • Stabil, megbízható magyar munkahely vagyunk
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák
  • Szerethető és Családbarát  vállalat vagyunk
  • Employee Assistance programmal támogatunk

… a HR-en dolgozni?

  • Szuper együttműködő és jó hangulatú a csapat
  • Támogatjuk és lelkesítjük a kollégáinkat a beilleszkedésben és a hétköznapokban
  • Új kapcsolatok kialakítása vár
  • Szorosan dolgozunk együtt a vezetőkkel
  • Díjazzuk az innovatív gondolatokat
  • Kreatív, sokoldalú és motiváló feladatokat végzünk
  • A hosszútávú fejlődési lehetőség adott

Milyen feladatok várnak rád

  • Havi, negyedéves és éves riportok, előrejelzések készítése (bér-, és létszámgazdálkodás)
  • Aktív részvétel a bónuszrendszer és egyéb kompenzációs rendszerekkel kapcsolatos kalkulációk készítésében, azok működtetése és fejlesztése
  • Bér összehasonlító vizsgálatok, elemzések és jövedelemszintfelmérések elkészítése, prezentálása a vezetőség részére
  • Döntés előkészítő dokumentumok készítése
  • Adatszolgáltatások és egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Az előírt területi mutatók (KPI) rendszeres időszaki számítása
  • HR projektekben és azok bevezetésében való részvétel
  • A HR igazgató támogatása a céges stratégiai célok megvalósításában
  • Folyamatos és aktív kapcsolattartás a társosztályokkal
"A Praktiker csapata 20 áruházzal, több mint 1600 kollégával jelentős szerepet tölt be Magyarországon a kereskedelmi szektorban. "

  • Van felsőfokú végzettséged
  • Rendelkezel minimum 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
  • Magas szinten ismered az MS Office alkalmazásokat (kiemelten Excel)
  • Precíz, pontos munkavégzés jellemez
  • A komplexitás kezelése nem okoz nehézséget
  • Jó szervezési és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Empatikus és jókedvű vagy

Előny:

  • SAP rendszer ismeret
  • Naprakészek a munkaügyi ismereteid
  • Kreatív és rugalmas vagy
  • Társalgási szinten beszélsz angolul

Jelentkezésem elküldésével hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a Praktiker Kft. az adatkezelési tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel kezelje.