Munkakör: Készletgazdálkodási ügyintéző (Központ)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható, biztos munkahely vagyunk
  • Használhatod a kreativitásod, nem monoton a munkavégzés
  • Családias, barátságos csapatok, segítőkész, együttműködő kollégák
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Tervezhető a munkaidő
  • Továbbképzések
  • Lehetőség kedvezményes sportbérlet vásárlására

Milyen feladatok várnak rád

  • Áruházi és központi rendelések elkészítése, diszponálása és monitorozása
  • Készletek elemzése, a készletgazdálkodás folyamatos fejlesztésében való aktív részvétel
  • Akciós rendelések leadása, készletek monitorozása
  • Készlet áttárolások indítása, nyomon követése
  • Forgalmi kimutatások és előrejelzések készítése
  • Rendszeres és ad- hoc riportok készítése
  • Szoros együttműködés és kapcsolattartás a beszerzési, logisztikai osztályokkal és az áruházakkal
  • Fejlesztési projektek támogatása

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Magas fokon használod az Excelt (kimutatások, függvények)
  • Elemző és analitikus szemléletű vagy
  • Van 1-3 éves szakmai tapasztalatod (gazdasági, kereskedelmi területen)

Előnyödre szolgálhat:

  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Van releváns tapasztalatod az alábbi területeken: beszerzés, készletgazdálkodás, pénzügy