Munkakör: Készletgazdálkodási ügyintéző (Központ)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • A Praktiker egy stabil, megbízható magyar munkahely
  • Szerethető és családbarát vállalat vagyunk, családbarát támogatásokkal
  • Kollégáink segítőkészek – egy közösséget alkotunk
  • Kidolgozott betanulási programmal várunk, ahol megismerheted a rendszereinket és folyamatainkat
  • Széleskörű cafeteria elemek közül választhatsz havi juttatási csomagunkban
  • Dolgozói kedvezményt és egyéb dolgozói juttatásokat kaphatsz
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok várnak
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk (pl.: Talent program, online nyelvtanfolyam)
  • Ingyenes jogi, pénzügyi és egészségügyi tanácsadási programunkkal is támogatunk Téged és a családod (Employee Assisstance Program)
  • Rugalmas munkavégzésünk, lesz lehetőséged home office-ban is dolgozni

Milyen feladatok várnak rád

  • Áruházi és központi rendelések elkészítése, diszponálása és monitorozása
  • Készletek elemzése, a készletgazdálkodás folyamatos fejlesztésében való aktív részvétel
  • Akciós rendelések leadása, készletek monitorozása
  • Készlet áttárolások indítása, nyomon követése
  • Forgalmi kimutatások és előrejelzések készítése
  • Rendszeres és ad- hoc riportok készítése
  • Szoros együttműködés és kapcsolattartás a beszerzési, logisztikai osztályokkal és az áruházakkal
  • Fejlesztési projektek támogatása
"Stabil és megbízható vállalat vagyunk, ahol minden kolléga a #PRAKTIKERCSALÁD tagja."

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Aktívan használod/használtad  az Excelt (függvényeket ismered és használatuk nem okoz gondot)
  • Elemző és analitikus szemléletű vagy
  • Rendszer- és folyamatszemlélettel rendelkezel

Előnyödre szolgálhat:

  • SAP ismeret
  • SQL alapismeretekkel rendelkezel
  • Van tapasztalatod készletgazdálkodás területén
  • Középfokon kommunikálsz angolul

Jelentkezésem elküldésével hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a Praktiker Kft. az adatkezelési tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel kezelje.