Munkakör: Minőségbiztosítási munkatárs (Központ)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • A Praktiker egy stabil, megbízható magyar munkahely
  • Szerethető és családbarát vállalat vagyunk, családbarát támogatásokkal
  • Kollégáink segítőkészek – egy közösséget alkotunk
  • Kidolgozott betanulási programmal várunk, ahol megismerheted a rendszereinket és folyamatainkat
  • Széleskörű cafeteria elemek közül választhatsz havi juttatási csomagunkban
  • Dolgozói kedvezményt és egyéb dolgozói juttatásokat kaphatsz
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok várnak
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk (pl.: Talent program, online nyelvtanfolyam)
  • Ingyenes jogi, pénzügyi és egészségügyi tanácsadási programunkkal is támogatunk Téged és a családod (Employee Assisstance Program)
  • Rugalmas a munkavégzésünk,lesz lehetőséged home office-ban is dolgozni

Milyen feladatok várnak rád

  • Részvétel a Praktiker termék- és dokumentációmegfelelőséget biztosító osztályának működésében:
  • Minőségbiztosítási dokumentációk nyilvántartása, felülvizsgálata, ellenőrzése és adatbázisban történő adminisztrálása
  • Kimutatások készítése
  • Vásárlói reklamációkezelésben és termékauditokban való aktív közreműködés
  • Aktív részvétel a belső szabályozások kialakításában és az ezekhez szükséges módszerek és dokumentációk kidolgozásában
  • Fogyasztóvédelmi referensek, vevőszolgálati munkatársak munkájának szakmai támogatása, felügyelete
  • Fogyasztóvédelmi, minőségbiztosítási (magyar és uniós) jogszabályok figyelemmel kísérése
  • Adatfeltöltések és adatrögzítési feladatok ellátása belső és hatósági felületen
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, vizsgáló szervezetekkel és hatóságokkal
"Stabil, megbízható, családbarát és szerethető munkahely vagyunk, ahol minden kolléga a #praktikercsalád tagja"

  • Rendelkezel felsőfokú (pl. mérnöki) vagy középfokú szakirányú végzettséggel (pl. elektroműszerész, vegyésztechnikus, épületgépész technikus, villanyszerelő)
  • Magabiztosan kezeled az MS Office alkalmazásokat (kiemelten Excel, Word)
  • Magasfokú kommunikációs készséggel és koncentrációs képességgel rendelkezel
  • Nem okoz fejtörést a konfliktusok megoldása
  • Pontosság, precizitás és szabálykövetés jellemzi a munkád
  • Van termékmegfelelőség és minőségbiztosítás iránti érdeklődésed

Ezen felül előnyödre szolgálhat, ha:

  • Elvégeztél fogyasztóvédelmi referensi képzést
  • Van kereskedelemben szerzett minőségbiztosítási tapasztalatod
  • Ismered a magyar és uniós fogyasztóvédelmi rendelkezéseket továbbá a fogyasztási cikkek tanúsítási eljárásait

Jelentkezésem elküldésével hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a Praktiker Kft. az adatkezelési tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel kezelje.