Munkakör: Pénzügyi és Számviteli munkatárs (Központ)

Miért jó nálunk dolgozni?

• Stabil, megbízható magyar munkahely vagyunk
 Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák
• Változatos, kihívásokkal teli kreatív feladatok várnak
• Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
• Szerethető és családbarát munkahely vagyunk
• Employee Assistance programmal támogatunk

Milyen feladatok várnak rád

  • Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása (Bejövő számlák, beruházások és tárgyi eszközök vonatkozásában)
  • Kimenő számlák készítése és ezzel kapcsolatos ügyintézés
  • Adózással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Zárásokban való részvétel
  • Jelentések, kimutatások, statisztikák készítése
  • Jogszabályváltozások nyomon követése
  • Egyéb adminisztratív feladatok
  • Aktív és folyamatos kommunikáció a társosztályokkal, áruházakkal és partnerekkel
"Stabil és megbízható vállalat vagyunk, ahol minden kolléga a #PRAKTIKERCSALÁD tagja"

  • Van középfokú szakirányú végzettséged
  • Rendelkezel minimum 1-3 éves szakmai tapasztalattal
  • Eligazodsz a jogszabályok között
  • Felhasználói szinten kezeled a számítógépet
    (kiemelten az MS Office programokat)
  • Lelkiismeretes és felelősségteljes vagy
  • Kiváló a kommunikációs készséged
  • Pontosan, precízen végzed a munkád

Előny:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Felsőfokú végzettség

Jelentkezésem elküldésével hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a Praktiker Kft. az adatkezelési tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel kezelje.