Munkakör: Számlarögzítő és szkennelő munkatárs (Központ)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható magyar vállalat vagyunk
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák
  • Változatos, kihívásokkal teli kreatív feladatok várnak
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Szerethető és Családbarát munkahely vagyunk
  • Employee Assistance programmal támogatunk

Milyen feladatok várnak rád

  • Postán és elektronikusan beérkező számlák szortírozása
  • Beérkezett számlák alaki-formai követelményeknek megfelelőségének ellenőrzése
  • Dokumentumok előkészítése szkenneléshez
  • Számlák szkennelése és rögzítése OCR szövegfelismerő programban
  • Lefűzési és archiválási feladatok
  • Levelezés partnerekkel

"Stabil és megbízható vállalat vagyunk, ahol minden kolléga a #PRAKTIKERCSALÁD tagja"

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van releváns tapasztalatod adatrögzítés területén
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel
  • Precíz munkavégzés és monotónia tűrés jellemez
  • Terhelhető vagy
  • Erős a prioritáskezelésed
  • Csapatorientált a gondolkodásmódod
  • Önálló munkavégzésre való képességgel rendelkezel

Előny:

  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Jelentkezésem elküldésével hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat a Praktiker Kft. az adatkezelési tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel kezelje.