Munkakör: Webfejlesztési koordinátor (Központ)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható magyar munkahely vagyunk
  •  Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák
  • Változatos, kihívásokkal teli kreatív feladatok várnak
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Szerethető és Családbarát munkahely vagyunk
  • Employee Assistance programmal támogatunk

Milyen feladatok várnak rád

  • Részvétel a teljes fejlesztési folyamatban (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői tesztelés, hibajavítás)
  • Fontos szereped lesz az adott üzleti szoftver frontend és backend fejlesztésének koordinálásában
  • Projektszintű önálló folyamatfejlesztési feladatok ellátása
  • Tesztelési feladatokban való részvétel
  • Problémák feltárása, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Felelősségvállalás a megvalósításért és minőségéért
  • Számítunk Rád a fejlesztői dokumentációk-,specifikációk elkészítésében
  • A külső fejlesztő partnerek és szolgáltatók koordinálása
  • Kapcsolattartás és rendszeres kommunikáció

  • Van felsőfokú vagy szakirányú végzettséged
  • Készségszintű ismeretekkel rendelkezel azalábbiakból: MS SQL, PHP, HTML, Google Analytics, mobil alkalmazások
  • CSS, JavaScript/TypeScript, JQuery használatában jártas vagy
  • MS Office alkalmazásokat magas szinten ismered
  • Rendelkezel fejlesztési területen szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalattal
  • Nyitott és rugalmas a gondolkodásmódod
  • Izgalmasnak és kihívásnak találod az egyedi megoldások fejlesztését
  • Kihívásként kezeled, ha a megoldásokat külsős programozó csapattal kell megoldanod

Előny:

• E-kereskedelemi rendszerek üzemeltetésében, szoftverfejlesztésben, illetve rendszerbevezetésben szerzett tapasztalatok
• SAP C4 HANNA rendszerrel szerzett tapasztalat
• Középfokú angol nyelvtudás