Munkakör: Webraktár vezető (Központ)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható vállalat vagyunk
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok várnak
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Szerethető és Családbarát munkahely vagyunk 💙💛
  • Employee Assistance programmal támogatunk

Milyen feladatok várnak rád

  • Az online rendelések kiszolgálásban működő raktár megvalósításában és munkafolyamatainak kialakításában való részvétel. Később operatív irányítása
  • A kialakított raktári, illetve kiszállítási munkafolyamatok és utasítások betartatása
  • A raktárban dolgozó munkatársak (kb. 20 fő) munkájának szervezése, ellenőrzése
  • Raktári folyamatok irányítása, hatékonyságának biztosítása, hatékonyság fejlesztésére való javaslattétel
  • Kiszállítások, ütemezések szervezése, a vevők által elvárt időben és minőségben
  • Raktárkihasználtsági mutatók riportálása
  • Időszakos leltárak, auditok irányítása, ellenőrzése
  • KPI-ok felügyeleteakciótervek készítése
  • Aktív részvétel a vállalati célok elérését célzó projektekben
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal és áruházakkal

  • Van középfokú vagy szakirányú végzettséged
  • Van logisztikai területen szerzett minimum 5 éves tapasztalatod
  • Raktározásban szerzett legalább 3 éves műszakvezetői tapasztalattal rendelkezel
  • Jó a munkatervezési- szervezési képességed
  • Rendszerszemléletű vagy
  • Kiváló vezetői készségek, határozott fellépés, csapatépítő szellem jellemez
  • Felhasználói szinten ismered a számítógépes alkalmazásokat (MS Office)
  • Teljesítmény és eredményorientált a gondolkodásmódod
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Előny:

  • Kereskedelmi / e-kereskedelmi logisztikai területen szerzett vezetői tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Angol nyelv ismerete