Munkakör: Key account manager (Békéscsaba)

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható, magyar vállalat vagyunk
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák – egy közösséget alkotunk
  • Alapbér + Prémium rendszer + Cafeteria
  • Ajánlási bónusz új dolgozó ajánlásáért
  • Dolgozói kedvezmény és egyéb dolgozói juttatások
  • Szakmai képzéseken való részvétel (targoncavezetői és számítógépes tanfolyam)
  • Ingyenes jogi, pénzügyi és egészségügyi tanácsadással támogatunk
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Milyen feladatok várnak rád

  • A vevőkör folyamatos, célirányos bővítése
  • Egyedi árajánlatok készítése a nagyvevők részére
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Egyedi megrendelés alapján a termékek összekészítése
  • A vevők folyamatos látogatása, igényeik teljes körű kezelése
  • Piaci változások, trendek folyamatos figyelemmel kísérése
  • A megrendelt termékekkel és a kiszállítással kapcsolatos vevői elégedettség mérése
  • Együttműködés a központi osztályokkal

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Legyen legalább 2 éves tapasztalatod kereskedelmi/építőipari értékesítési területen
  • Magabiztosan kezeld a táblázatkezelő programot
  • Legyél önálló, találd meg a közös hangot az emberekkel
  • Rendelkezz „B” kategóriás jogosítvánnyal

Előny:

  • Angol/Német nyelv ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat